Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

School Floorball Cup 2019

  • Linda Homolková

Vloženo: 27. srpen 2019 v 14:12

Naši nejmladší žáci 1. stupně, kteří v průběhu školního roku 2018/2019 navštěvovali kroužek florbalu, dostali koncem školního roku konečně možnost ukázat, co vše se v hodinách kroužku naučili a jak dobře ovládají florbalové hole a neposedné míčky! A jak nejlépe prodat dovednosti? No, přeci na pořádném florbalovém turnaji. A ten náš nebyl ledajaký, byl přímo pražský!

         2_FullSizeRender.jpg


V pondělí 27. 5. 2019 naši nejmladší florbalisté zavítali do naší metropole - do hlavního města Prahy, kde nás v konkurenci dalších 5 převážně pražských škol čekal florbalový turnaj School Floorball Cup 2019 pořádaný Florbalovou školou Bohemians Praha. 

I přestože náš tým měl na střídání pouze jednoho hráče, a jeden hráč z pole se dokonce musel zhostit role brankáře (zhostil se ji však naprosto bravůrně), si zbraslavický florbalový tým nevedl vůbec špatně.

Turnaj byl rozdělen do dvou hracích skupin, v té naší jsme se utkali proti týmům 1. ZŠ Sedlčany a ZŠ Davle. Během těchto dvou zápasů naši hráči vstřelili celkem 7 branek. Do semifinálového kola jsme postoupili z třetího místa, kdy jsme se o místo 5. utkali ze ZŠ Dino. Byla to perfektní podívaná, s jakým zápalem a nadšením se naši florbalisté tohoto zápasu zhostili, dokázali poslednímu soupeři během krátké hrací doby vstřelit celkem 8 branek a inkasovat pouze 3.

Turnaj byl náročný, ale chlapci se s náročností poprali na jedničku. Odcházeli s novými zkušenostmi, novými silami a hlavně s hlavou vztyčenou a s obrovskou radostí z poháru a medailí, které získali opravdu zaslouženě.

Více fotografií z turnaje naleznete níže.

 

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)