Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Školní akademie 2019 aneb Vzpomínky zůstanou

  • Linda Homolková

Vloženo: 24. června 2019 v 15:15

S blížícími se prázdninami byla tradičně uspořádána dlouho očekávaná ŠKOLNÍ AKADEMIE 2019, která nesla název "Vzpomínky zůstanou". V rámci akademie se představily se svými perfektně přepravenými vystoupeními všechny ročníky, nechyběly ani vystoupení kroužků mažoretek, folkloru, kytar a pěveckého sboru. Akademie byla určena především pro naše budoucí absolventy, žáky 9. třídy a jejich rodiče jako takové rozloučení na závěr školního roku a vlastně na závěr jejich povinné školní docházky.
 

IMG_2467.jpg


Každá třída si pro všechny přítomné připravila opravdu originální a nápaditá vystoupení, jak umělecká, tak velice humorná. Žáci 9. ročníku dokázali vše bezchybně zorganizovat, moderovat a propojit všechna třídní a  zájmová vystoupení i se svým rozloučením a poděkováním za těch 9 let prožitých ve školních lavicích naší základní školy. 

Sál byl plný až k prasknutí, na své děti se přišli podívat nejen rodiče, ale také další členové rodin, kamarádi, známí i neznámí. Všichni odcházeli pozitivně naladěni a úsměvy na tvářích. 

V rámci akademie paní ředitelka taktéž vyhlásila nejlepší z nejlepších žáků a žákyň v oblasti výukových předmětů jako angličtina, matematika, ale také nejlepší sportovce či sběrače papíru. Všichni byli zaslouženě odměněni. 
 

Všichni žáci i učitelé, kteří se podíleli na přípravách a na samotné realizaci školní akademie si zalouží ještě jednou velký potlesk a poděkování za zodpovědnou přípravu a za opravdu báječná představení.

Děkujeme také všem rodičům a dalším zúčastněným za přítommnost a podporu smiley


V závěru celého programu se pak s námi písní rozloučili naši děváťáci. A slovy: "Neplačte, přijdou naše děti!" byla celá akademie ukončena. Vzpomínky však navždy zůstanou! 

_____________________________________________Níže můžete zhlédnout několik fotografií, další je možné si prohlédnout po kliknutí na odkazy fotogalerií:


Fotogalerie p. Tomáška ©
Fotogalerie p. Homolky ©

 

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)