Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Štafetový pohár 2019

  • Linda Homolková

Vloženo: 11. dubna 2019 v 0:02

 

V úterý 9. 4. 2019 se výběr celkem 16 sportovně nadaných žáků a žákyň z 1. stupně postavil na start čáslavské atletické dráhy jako tým - štafetový dreamteam.

 

        FullSizeRender(2).jpg

 

V rámci okresního kola Štafetového poháru, který je pořádán již pošesté Českým atletickým svazem, jsme měli možnost závodit s dalšími školami z okresu jako ZŠ Sadová Čáslav, ZŠ Čáslav Náměstí, ZŠ Vrdy, ZŠ TGM Kutná Hora. Všichni naši žáci odvedli skvělé sportovní výkony a hlavně obrovské nadšení pro atletiku i pro sport jako takový. Všichni do závodu vložili své maximum a se svými 100 m a 200 m úseky se poprali statečně a s úsměvy na tvářích.

 

Ačkoliv jsme v celkovém pořadí první příčku neobsadili, atletický stadion jsme smutní rozhodně neopouštěli. Ve štafetě 8x200 m B (ve složení Max T., Bára B., Monika P., Kuba K., Terka H., Terka P., Matěj K., Matouš R.) jsme totiž neměli konkurenci a do cíle jsme doběhli jako první s obrovským náskokem. A to si zaslouží obrovský obdiv, především ta energie a bojovnost, které z našich závodníků jen sršely.

 

Kromě štafetového běhu si naši atleti mohli ověřit své sportovní výkony také ve skoku dalekém z místa a v hodu medicinbalem.

 

Do školy jsme se vraceli s pozitivní náladou a namotivovaným sportovním duchem a především s vidinou, že za rok budeme ještě lepší!

 

 

 

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)