Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

Strava od 2.9.2021

• Mgr. Kyzourová Milena

Vloženo: 16. srpna v 9:58

Zobrazeno: 740×

Vážení rodiče,

zpřesňujeme přihlašování na školní obědy. V dalším textu naleznete postup přihlášení a platby.

Obědy budou vzhledem k provozu až ve čtvrtek 2.9.2021. Prosíme, abyste se přihlašovali od 20. 8.2021

Objednávání stravy

Systém je vybaven možností objednávání a odhlašování přes internet na adrese:

www.strava.cz

Dostanete se do dialogu pro přihlášení:

1. Zařízení (číslo pro registraci školy):  3853
  2. Uživatel prijmeni.jmeno  např. novak.jan
  3. Heslo – opět uživatelské prijmeni.jmeno např. novak.jan, po přihlášení si změňte
  4. Při objednání stravy potvrďte položku Objednávky, proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek. Změny nezapomeňte uložit potvrzením Odeslat.
  5. Ze systému se odhlásíte potvrzením položky Odhlášení.

Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz

Chceme Vás požádat, abyste hlídali výši kreditu Vašich dětí a včas jim dobíjeli. Platby na účet školy s přesným variabilním symbolem a specifickým symbolem musí být za žáka zaslány nejpozději do 20. dne předcházejícího měsíce. Pokud nebude mít strávník nabitý kredit, nebude mu vydán oběd.

Doporučujeme platbu trvalým příkazem.

V naší jídelně jsme zavedli  možnost výběru ze dvou druhů obědů - vždy v úterý, středu a čtvrtek.

Pokud nebude vybráno jídlo, bude dítěti automaticky vydán oběd číslo jedna.