TARGET SPRINT 2019

• Linda Homolková

Vloženo: 23. březen v 11:15

V úterý 7.5.2019 se na naší škole zcela poprvé koná školní kolo Target sprintu pro žáky 6.-9. ročníku.

Jedná se o běh na 3x 400m se zařazením mezi jednotlivými běhy dvou střeleckých položek z laserové pušky. Střelba bude realizována na vzdálenost 10 m do 5 terčů na každém stanovišti. Maximální doba na jednom stanovišti je stanovena na 2 min. Každý žák bude před samotným závodem proškolen.

A co s sebou? Sportovní oblečení, sportovní obuv na ven a pití.

Pro 3 nejlepší žáky ze 7. a 8. ročníku je tento závod postupovým do okresního kola, které se bude konat 18.6.2019 v Čáslavi – Vodranty.

Všem našim závodníkům přejeme rychlé nohy a přesnou mušku.
Užijte si plnými doušky tuto netradiční příležitost zazávodit si tak jako ještě nikdy předtím!
Bude to jednoznačně paráda! A my se moc těšíme. Co vy? :-)

P.S. Rodiče jako fanoušci vřele vítáni!

Target Sprint Zbraslavice 2019.jpg