Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Technika na naší straně ​​​​​​​​​​​​​​

  • Hana Votavová

Vloženo: 22. dubna

Platnost do: 30. června

I žáci prvního stupně jsou schopni se poprat s nelehkou situací a s momentálně nelehkou cestou za vzděláním pomocí moderní techniky. Jsem ráda, že jednoduchá videa, která jsem se žáky sdílela, je inspirovala k malým uměleckým dílkům, z nichž některá posílám v příloze. V realizačním týmu se tu představují režíséři a střihači ze 3. a 4. třídy (Vanesska Pono, Daniel Lipavský a Jaroslav Pilař) za vydatné podpory svých asistentů - rodičů či prarodičů, kterým patří nemalé díky a obdiv.  yes Pokud jste i vy ostatní přemýšleli nad podobnou aktivitou, nyní neváhejte a jděte do toho....smiley

Přílohy

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)