Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

Tradiční adventní obchůzky

• Mgr. Vyhnánková Jitka

Vloženo: 15. prosince 2021 v 8:28

Platnost do: 30. června v 23:59

Po loňské odmlce jsme letos obnovili tradici adventních obchůzek na naší škole. Tentokrát dokonce ve dvojím provedení, za každou devátou třídu jedna skupina při každé obchůzce. Žáci 9.A se věnovali svým mladším spolužákům v 1.A, 2. a 3. třídě, v 6.A a 7. třídě. Žáci 9.B prováděli obchůzky v 1.B, 4. a 5. třídě, v 6.B a 8. třídě.

V pátek 3. 12. roznesly Barborky do tříd třešňové větvičky. V pondělí 6. 12. rozdával nadílku Mikuláš, v některých třídách však ,,rozdávali“ spíše čerti. Následující pondělí Lucky zkontrolovaly, jestli je ve třídách řádně předvánočně naklizeno.

Přejeme všem příjemné a klidné adventní období i vánoční svátky!

Galerie