Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Vánoční "Krabice od bot"

  • Bc. Kateřina Birková

Vloženo: 5. prosince 2019 v 22:48

Vánoční "Krabice od bot"

Naše „krabice od bot “byly včera úspěšně předány v Kutné Hoře. Za to, že jsme mohli udělat radost na Vánoce i jiným dětem, děkujeme především Vám, rodičům a žákům, kteří jste přispěli malým dárkem nebo finanční částkou. Zástupci parlamentu rozdělili třídy, přitom každá měla dané pohlaví a věk obdarovaného. Letos budou obdarováni kluk a holka z věkové kategorie 9-11 a 12-14 let. Děkuji též učitelskému sboru, který obdaroval dívku věku 14-16.

DĚKUJEME.

Žákovský parlament

Přílohy

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)