Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Velikonoční plakáty do Polska

  • Hana Votavová

Vloženo: 11. duben v 16:05

Velikonoční plakáty do Polska

Po dohodě s naší spřátelenou základní školou z Polska jsme se rozhodli se vzájemně seznámit s tradicemi a zvyky, které se dodržují v našich zemích o Velikonocích. Žáci 5. třídy vytvořili dva velkoformátové plakáty s popisem českých velikonočních tradic, zvyků, ale i některých receptů v angličtině. Kromě toho poputuje do Polska také krátká velikonoční prezentace v Power pointu. Na oplátku se i my můžeme těšit na výtvory z Polska, jejichž prostřednictvím se dozvíme něco o velikonočních zvycích našich severních sousedů.

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)