Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Výlet Taktik

Vloženo: 14. června 2017

Dne 11. - 13.6.2017 proběhlo vyvrcholení činnosti matematického kroužku Taktik, 15 členů se vydalo na výlet na Máchovo jezero.
Náš výlet se opět vydařil. Prošli jsme si okolí Máchova jezera, koupali se na plážích, svezli se výletní lodí, navštívili jsme ZOO koutek Berousek, zažili jsme bojovku, projeli se vlakem a hlavně jsme se naučili být kamarády ve skupině různého věkového složení.
 
Děkuji všem, kteří se zúčastnili a  Denisce, která mi s malými výletníky hodně pomohla.
 
Děkuji též MAS Lípa pro venkov z.s., která nás finančně podpořila z fondu sportu a kultury částkou 5 tis Kč. Díky MAS Lípa jsme měli výlet levnější a dále jsme nakoupili reflexní čepice. Tyto čepice žáky naší školy ochrání před sluníčkem a rozliší nás na výletech, čímž se zvýší naše bezpečnost.
 
M. Kopková
 

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)