Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Vzpomínka na Vánoční jarmark 2019

  • Linda Homolková

Vloženo: 3. ledna v 7:54

 

V sobotu 30. 11. 2019 v odpoledních hodinách proběhl ve Zbraslavicích tradiční Vánoční jarmark.

 

zbra-strom-096.jpg

 

Program vánočního jarmarku byl opět velice bohatý! Na náměstí po celou dobu akce probíhal  stánkový prodej výrobků, které děti spolu se svými třídními učiteli a rodiči vyráběly v rámci vánočních dílen. U každého stánku se rojily desítky lidi s nadšením, bylo totiž z čeho vybírat! Návštěvnící si mohli zakoupit např. krásné vánoční ozdoby na stromeček, adventní svícny, přáníčka a spousty dalších výrobků s vánoční tématikou. Za výtěžek z prodeje si tak každá třída dle svého uvážění mohla nadělit nějaký pěkný dárek pod stromečkem nebo dokonce výtěžek věnovat na dobročinnost.

V rámci doprovodného programu mohly děti vytvářet ve volné chvíli další vánoční výrobky v dílničce OÚ Zbraslavice, návštěvníci měli také možnost zhlédnout adventní výstavu v prostorách zbraslavického zámečku nebo si prohlédnout místní kostel.

 

Vrcholem celého jarmarku bylo však slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí a to za zpěvu koled žáků 1. a 2. stupně a vystoupení dětí z mateřské školy. Zbraslavické náměstí neožilo pouze zpěvem koled, ale taktéž folklorními tanci souboru Vrchlice.

 

zbra-strom-104.jpg
 

 

Zavzpomínat na tento adventní čas můžete prostřednictvím výběru fotografií od pana Tomáška níže ve fotogalerii.

Odkaz na všechny ostatní fotogafie z jarmarku:
https://www.zonerama.com/tomsta/Album/5819467

 

Závěrem:

Velkou pochvalu si zaslouží naši žáci,kteří se aktivně podíleli na přípravách Vánočního jarmarku a taktéž ti, kteří v rámci akce vystupovali. Věnovali všemu spousty času, snahy, píle a nadšení, a proto jsme na ně právem pyšní!

Dále velice děkujeme všem rodičům a známým, kteří nám s Vánočním jarmarkem pomáhali.
A v neposlední řadě děkujeme Obci Zbraslavice a všem těm, kteří se za námi přišli podívat a podpořit nás v tom, co nás baví a děláme rádi.
Už teď se těšíme na Vánoční jarmark  v tomto novém roce 2020.

 

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)