Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

Štafeta v Čáslavi

• Mgr. Kyzourová Milena

Vloženo: 16. května v 13:24

Zobrazeno: 158×

V pátek 6. 5. 2022 se žáci prvního stupně zúčastnili okresního kola Štafetového běhu na 800 m. Startovali jsme ve dvou kategoriích – 1. – 3. třída a 4. – 5. třída. V letošním roce se bohužel sešly jen dvě školy – Sadová z Čáslavi a Zbraslavice. Střídavě jsme se přetahovali o vítězství. Mladší štafetu vyhrála ZŠ Sadová, starší Zbraslavice. Pak následoval skok z místa do dálky a hod medicimbalem. Děvčata v obou kategoriích vyhrála ve skoku z místa. V hodu máme ještě co dohánět. Poté následovala smíšená štafeta – od 1. – 5. třídy. Opět jednu vyhrála ZŠ Sadová, druhou zase my. V celkovém pořadí jsme byli o 2 sekundy rychlejší než naši soupeři. Potvrdila se rada – bojuji až do konce, nevzdávám se předem.

Galerie