Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

Vítězství v soutěži T-Profi

• Mgr. Kateřina Krulišová

Vloženo: 8. dubna v 15:11

Platnost do: 31. srpna v 23:59

Dne 6. 4. 2022 jsme se zúčastnili soutěže Talenty pro firmy T-Profi v Obecním domě Nymburk. Náš vítězný tým byl ve složení 3 žáci ( Štěpán Jahodář, Matěj Kirňák, Ondřej Sýkora) z 5. třídy naší školy, 3 studenti SPŠ Kutná Hora z 2. ročníku a kapitánem týmu byl zástupce firmy Foxconn Technology CZ.

Soutěžilo se v sestavení a řízení modelu tepelné elektrárny a soustruhu ze stavebnice MERKUR. Celkem se zúčastnilo 6 týmů a náš vítězný tým postoupil do republikového kola.

Galerie