Hry bez hranic - 7. A

• Vladimír Radil

Vloženo: 3. listopad v 22:31

Vúterý 22. října proběhly na škole Hry bez hranic. Od rána svítilo slunce. Počasí nám přálo. Byl hezký podzimní den. Zastřešujícím tématem zábavného odpoledne bylo zemědělství a tomu odpovídaly i soutěžní discipliny. . Každá třída si vytvořila fiktivní zemědělskou firmu a určila si též druh produkce. Při nástupu pak jednotlivé třídní kolektivy prezentovaly právě svůj vymyšlený podnik. Soutěžilo se v řadě disciplin a do konce nebylo jasné, jak vše dopadne. Velmi zábavné bylo dojení a řezání dřeva na čas. Naše třída nakonec obsadila hezké 3. místo. Všechny děti šly do toho naplno. Ocenění si zaslouží například Petr Hurt, který se určitě stal rekordmanem školy ve škrábání brambor. Pochválit se musí ale všichni . Sladká odměnu v podobě ovocného dortu nás všechny potěšila. .