Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

9. třída Mgr. Jitka Vyhnánková

• Administrátor

Vloženo: 30. srpna 2020 v 21:01

Mobilní planetárium

Vloženo: 28. května v 18:16

Fiktivní rozhovory

Vloženo: 6. května v 14:08

Platnost do: 31. srpna v 23:59

Fantazii se meze nekladou!

Na co byste se chtěli zeptat nějaké literární či filmové postavy? A co by vám asi odpověděla?

Tyto otázky řešili žáci a žákyně deváté třídy. Posuďte sami, jak byli úspěšní.

Projevy globálních problémů v mém okolí

Vloženo: 24. dubna v 16:35

Platnost do: 31. srpna v 23:59

Čeho si deváťáci ve svém okolí všímají, jaké mají názory a co jsou ochotní udělat?

Naleznete v přílohách!

Vánoce se blíží

Vloženo: 18. prosince 2020 v 18:50

Platnost do: 30. června v 23:59

Adventní čas jsme si spolu užili. Stali jsme se Ježíškovými vnoučaty a splnili jsme přání paní Dáše - předplatné časopisu Flóra. Mladším spolužákům jsme tentokrát pouze v rozhlase připomněli svátky svaté Barbory a svaté Lucie. V mikulášském hlášení si sice Lucifer trochu zahromoval, ale Mikuláš zklidnil atmosféru. Děti to letos neměly lehké, byly přece hodné a poslouchaly rodiče.

Nezapomněli jsme ani na výzdobu naší třídy a rozdali jsme si dárky. Děkuji žákům 9. třídy za vytvoření příjemné předvánoční atmosféry.

Všem žákům i rodičům přejeme klidné a pohodové Vánoce, bohatého ježíška a hodně zdraví v novém roce.