Vloženo: 1. září 2020

Může se stát, že máš nějaký problém nebo trápení, se kterým se stydíš nebo bojíš komukoli svěřit. To není žádná slabost ani ostuda, protože to se může stát každému z nás. Někdy ať děláme, co děláme, dostáváme se do situace, se kterou si nevíme rady, od toho je tady schránka důvěry. Neboj se řešit svůj problém, každý problém má řešení!

Schránka důvěry je tu pro každého, kdo:

• má konflikty se spolužáky a chtěl by je vyřešit
  • má problém s rodiči, s učitelem, se spolužáky, s kamarády, se sourozenci nebo i s někým jiným
  • má pocit, že mu někdo ubližuje, a neví, co s tím
  • má pocit, že je ubližováno někomu jinému
  • potřebuje pomoc nebo poradit v nějakém jiném školním problému, který ho trápí
  • chce se svěřit s nějakou jinou důvěrnou osobní věcí, která ho znepokojuje
  • má dobrý nápad a chce ho nějakým způsobem realizovat
  • něco na škole postrádá
  • je s něčím ve škole nespokojený
  • nebo si třeba jen potřebuje o něčem popovídat