Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Vzpomínky zůstanou
Vloženo: včera v 18:58
Zobrazeno: 24×
Na co nejraději vzpomínáme?
vybíjená / Fabián /,cesta autobusem na výlet / Natálka Z. /, sběr odpadu a hraní na hřišti u Huberta / Danielka /,
hřiště u Huberta / Gábinka /, vybíjená / Klárka /, třídní maskot Fifinka / Kristián /, strom přání / Zika /,
výlet na Lipnici / Isabellka /, plavání / Veronika /, tahání kartiček s písničkou / Růženka /, společné Vánoce / Sára /,
výlety / Dan /, výlet na Lipnici / Markéta /.
Chtěla bych pochválit všechny děti za jejich vynaložené úsilí během celé druhé třídy,
za odvedenou práci při nácviku vystoupení - " Škola v pohybu ".
Dětem i jejich rodičům přeji pohodové prázdniny / ať utíkají pooooomalu /.
Vaše paní učitelka









