VII.třída ve školním roce 2017/2018

AKADEMIE

Hana Votavová

Vloženo: 23. června 2018 v 9:43

Děkuji všem, kteří se zapojili do letošní akademie - Nele, Verče, Lídě, oběma Anetám, Kristýně, Nikole, Markétě, Adéle, Báře, oběma Dominikům, Lukášovi, Mikimu, Míšovi, Pepovi, Vojtovi, v neposlední řadě děkuji asistentce Denise. Byli jste SKVĚLÍ!!!

Výlet 7. třídy

Hana Votavová

Vloženo: 15. června 2018 v 0:48

Návštěva divadla

Vloženo: 12. května 2018

V pátek 4.5. navštívila sedmá třída autorské představení Tylovy herecké školy v Kutné Hoře. Představení se vydařilo, takže se dětem líbilo a na závěr hercům dopřály "stand-up ovation". Děti chválím za vzorné chování během cesty i v divadle.

S chutí do nového pololetí!

Vloženo: 11. února 2018

Vánoční hodina 7. třídy

Vloženo: 22. prosince 2017

Vánoční přání 7. třída

Vloženo: 22. prosince 2017

Mikuláš a čerti v 7. třídě

Vloženo: 10. prosince 2017

Vánoční dílna v 7. třídě

Vloženo: 10. prosince 2017

Vánoční dílna v 7. třídě
Branné cvičení

Vloženo: 10. října 2017

Krátká připomínka branného cvičení,v rámci něhož děti plnily různé úkoly během turistické trasy na hřiště a pak úkoly na jednotlivých stanovištích. Děti během celé akce sbíraly body, nejlepší hlídka (skupina s největším počtem bodů) byla odměněna diplomem.

Světová premiéra

Vloženo: 10. října 2017

"Světová premiéra" krátkého filmu Max v kině Modrý kříž v Kutné Hoře se uskutečnila 08.10. za účasti žáka naší třídy Mikuláše Ečera. Mikuláš ztvárnil hlavní roli v příběhu o mladém nadějném sportovci, kterému osud postavil do cesty překážku v podobě invalidního vozíku. Promítání bylo doprovázeno slavnostním ceremoniálem s delegací tvůrců a herců, kteří svůj film uvedli na velké plátno. Mikuláš při této příležitosti dostal cenu, která je údajně cennější než "Oscar". Co to bylo, se ho můžete zeptat sami...:-)