2018/2019 - 8. třída - Mgr. Hana Votavová

Vloženo: 30. srpna 2018 v 22:48

Hurá na prázdniny!!!

Vloženo: 28. června 2019 v 17:20

Všem krásné prázdniny plné slunce a letní pohody!

Za 8. třídu Hana Votavová

Legiovlak

Vloženo: 28. června 2019 v 7:27

V úterý 25.6. navštívila 8. třída unikátní výstavu na kolejích - Legiovlak, věnovanou historii českých legií během 1. světové války. Vyslechli jsme velmi poutavý výklad, viděli spoustu zajímavých exponátů a dozvěděli se o  možnosti navštívit databázi www.krevlegionare.cz, kde se každý může přesvědčit, zda mezi jeho předky něbyl legionář.

Školní akademie

Vloženo: 23. června 2019 v 22:05

Velmi úspěšné vystoupení předvedlo "13 statečných" z  8. třídy  v pátek na tradiční akademii. Děkuji za velmi povedené představení Anetě K., Adéle, Markétě, Veronice, Báře, Anetě L., Pepovi, Denisovi, Mikulášovi, Lukášovi, Dominikovi, Vojtovi a Michalovi.

Zároveň zástupci 8. třídy přijali symbolicky klíč od školy od vycházejících žáků 9. třídy jako jejich nástupci.

Výlet 8. třídy

Vloženo: 15. června 2019 v 13:00

Výlet 8. třídy do Podhradí u Ledče nad Sázavou. Velmi pěkný areál nabízející spoustu sportovního vyžití, příjemně vybavené chatky a krásné prostředí přímo pod zříceninou raně středověkého hradu.

TARGET SPRINT

Vloženo: 8. května 2019 v 21:42

Příjemné sportovní dopoledne si užili žáci 8. třídy. Měli možnost vyzkoušet si novou zajímavou sportovní disciplínu Target Sprint, která má ambici stát se novou olympijskou disciplínou. A kdo se probojoval na stupně vítězů?

Chlapci: 1. místo Jan Novák, 2. místo Ondřej Byrwa, 3. místo Ondřej Veit. Všichni tři se svými časy dostali pod 7 minut! yes

Dívky: 1. Nela Langmajerová, 2. místo Adéla Světllíková, 3. místo Aneta Langmajerová.

Gratulujeme vítězům! Uznání a pochvalu si ale zaslouží všichni účastníci, protože jsme byli svědky krásných sportovních výkonů.yesyesyes

Vloženo: 23. dubna 2019 v 23:00

Děkuji všem žákům 8. třídy, kteří se s nadšením zapojili do oslavy Dne Země a v rámci kampaně Ukliďme svět, ukliďme Česko likvidovali nepořádek v přírodě a v přilehlých obcích, a tak celkově pomohli zkrášlit naše okolí.

Pololetní vysvědčení v 8. třídě

Vloženo: 4. února 2019 v 0:01

V osmé třídě se rozdávalo pololetní vysvědčení.

Ježíšek naděloval v 8. třídě

Vloženo: 23. prosince 2018 v 14:17

Krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2019.

Vánoční dílna

Vloženo: 30. listopadu 2018 v 17:37

Také žáci 8. třídy se zapojili do celoškolního tvoření v rámci vánočních dílen a své výtvory budou nabízet na předvánočním adventním trhu ve Zbraslavicích. Velmi tímto děkujeme babičce Mikuláše Ečera, která nám přispěla svými krásnými výrobky. Zveme Vás všechny v sobotu od 14 hod. na adventní trh, kde budete mít možnost se přesvědčit o šikovnosti a kreativitě dětí a zároveň si koupit nějakou tu drobnost, která zkrášlí domov a navodí tu správnou vánoční atmosféru.

Připomínka posledních akcí

Vloženo: 23. října 2018 v 20:22

Připomínka některých akcí, kterých se  zúčastnila i naše třída.

Na konci září se celá škola zapojila do branného cvičení. Nejlepší hlídkou naší třídy byla hlídka chlapců ve složení: Roman Kalaš, Kryštof Jahoda, Jakub Ruth, Josef Benešovský, Jan Novák.

Další akcí, které jsme se zúčastnili, byla ukázka dravců zaměřená na sokolnictví.