Vloženo: 26. září 2019 v 20:58

Zobrazeno: 995×

Naše zážitky z branného cvičení

1. Mně se to moc líbilo, ale nevím, jak to teď rychle napsat.

2. Líbilo se mi všechno, hlavně zatloukání hřebíků a střelba.

3. Líbilo se mi, že jsme cestou s paní asistentkou sbírali odpadky. Líbilo se mi stanoviště pí uč. Víznerové.

4. Na branném cvičení se mi super líbilo. Sbírali jsme si "jídlo", tančili jsme a zpívali "utata, utata".

5. Na školním dvoře jsme plnili úkoly na stanovištích. Pravěký tanec byl také bezva.

6. Líbilo se mi házení oštěpem, stali jsme se pravěkými sběrači, máme i selfie s Ferdou.

7. Také jsme sbírali kaštany, hráli jsme hry po cestě, líbilo se mi všechno.

8. Líbilo se mi střílení ze vzduchovky.

9. Mám radost ze 3. skupiny.

10. Nejvíc se mi líbila procházka a střelnice.

11. Mně se líbilo, jak jsme tančili v kruhu "utata utata" a jak nás kluci chtěli ulovit.

12. Cesta byla 5 km dlouhá, bolí mě nohy.

Branné cvičení jsme si opravdu užili. Počasí nám přálo, děti byly hodné a ukázněné,

svědomitě pracovaly ve skupinách, dokončily výpravu za poznáním do pravěku,

po cestě naplnily pytel odpadky, společně pak sbíraly kaštany na prodej, plnily

úkoly na jednotlivých stanovištích u školy a stihly ještě napsat hodnocení celé akce.

Milé děti, chválíme vás a těšíme se na další společnou akci.