Vloženo: 25. červen 2018 v 0:00

MAP Kutnohorsko

Vloženo: 1. duben v 11:32

Vážení rodiče,

žádáme vás o vyplnění krátkého anonymního dotazníku pro MAP KH do neděle 5. dubna. Jedná se o dotazník pro Eduzměna, což je několikaletá podpora školství na našem okrese. NF Eduzměna vyhodnotí, abychom v případě potřeby mohli společně s vámi nastavit další kroky vedoucí ke zlepšení.

Všem vám velice děkujeme za spolupráci.

S přáním pevného zdraví ZŠ Zbraslavice

Odkaz na dotazník:

Seznam kontaktních e-mailů zaměstnanců školy

Ing. Kateřina Rajdlová

Vloženo: 31. březen v 13:20

Aktualizovaný seznam kontaktních e-mailů na zaměstnance školy.

Žádost o ošetřovné pro žáky mladších 13 let

Vloženo: 26. březen v 14:18

Výkaz péče o dítě

Další informace v hlavním textu.

Anglický klub si stihl uvařit

Vloženo: 25. březen v 0:14

S kroužkem anglické konverzace jsme si těsně před jarními prázdninami stihli ještě uvařit a natočit k tomu dva videorecepty v angličtině, které jsme přidali k mezinárodnímu projektu English through cooking. Podívejte se nejen na fotografie z natáčení, ale i na hotová filmová dílka v příloze a připomeňte si třeba, jak vypadá školní kuchyňkawink

Trocha nostalgie

Vloženo: 24. březen v 23:12

Trochu nostalgické vzpomínání na první společný projekt z anglického jazyka třídy 3. A, který jsme stihli ještě před jarními prázdninami v "předrouškovém" období. Projekt s názvem "About me" (O mně) se dětem moc povedl, podívejte se na fotografie.

Zápis 2020

Vloženo: 20. březen v 11:33

Zobrazeno: 235×

Průběh zápisu 2020

S rodiči a žáky komunikujeme přes Komens

Vloženo: 17. březen v 13:34

Žáci i rodiče, kteří mají stále potíž s přihlášením do systému, napište elektronicky na adresu školy zszbraslavice@sendme.cz. My Vám nové heslo vygenerujeme a elektronicky zašleme zpět.

Informace k organizaci výuky během uzavření naší školy

Ing. Kateřina Rajdlová

Vloženo: 16. březen v 12:09

Po otevření přílohy můžete využít aktivních odkazů, které Vás automaticky přesměrují na výukové stránky.

Uzavření škol

Vloženo: 11. březen v 15:20

Vzhledem k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví je naše škola od 11.3.2020 do odvolání pro naše žáky uzavřena. Po jarních prázdninách je od 16.3.2020 uzavřen veškerý provoz základní školy (výuka, kroužky v ZŠ, družina).

Po dobu tohoto mimořádného opatření je zakázán vstup žáků do školní budovy.

Přehlídka mladých recitátorů

Vladimír Radil

Vloženo: 3. březen v 23:42

Školní soutěž v malé násobilce

Vloženo: 3. březen v 10:47

O tom, že je znalost násobilky důležitá, se naši žáci denně přesvědčují nejen v hodinách matematiky, ale i v praktickém životě. Vyzýváme všechny žáky od pátého ročníku, aby předvedli, jak násobilku ovládají.

Plán na březen

Vloženo: 3. březen v 7:20

Pozvánka k zápisu do 1. třídy

Mgr. Kadlecová Jana

Vloženo: 2. březen v 16:47

Zobrazeno: 207×

Informace k prevenci před koronavirem

Vloženo: 2. březen v 7:30

eTwinning projekt

Vloženo: 1. březen v 12:24

Do eTwinning projektu "English through cooking" se zapojili také žáci z anglického klubu. Podívejte se na jejich prezentace receptů na palačinky, chléb ve vajíčku a bramboráky v příloze.

Olympiáda v anglickém jazyce

Vloženo: 24. únor v 22:29

Ve středu 19.2. se již tradičně na gymnáziu Jiřího Ortena v Kutné Hoře konalo okresní kolo olympiády v anglickém jazyce a našim žákům se podařilo vybojovat velmi pěkná umístění. Jan Ptáček se v kategorii 6. a 7. tříd umístil na 8. místě, Roman Kalaš pak v kategorii 8. a 9. tříd obsadil vynikající 5. místo. Oběma žákům gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a v dalším studiu angličtiny přejeme mnoho úspěchů.

Spread LOVE - eTwinning project

Bc. Kateřina Birková

Vloženo: 19. únor v 21:47

e-Twinning je společenství evropských škol, v rámci kterých mohou žáci a učitelé vzájemně komunikovat a spolupracovat na různých projektech.

A téma “LÁSKA” se stalo součástí našeho projektu v hodinách anglického jazyka v 1. třídě a 3.B. Do projektu se zapojili školy z Malty, Španělska, Turecka, Chorvatska, Portugalska, Rumunska, Ukrajiny a Polska. Cílem bylo vytvořit nástěnku plnou láskyplných vzkazů v různých jazycích. Během přípravy jsme se představili společně ve videu, naučili jsme se nová slovíčka a vyráběli plakáty. Žáci 3. třídy se také mohou pochlubit krásným videem (viz. příloha), ke kterému nazpívali v hodinách hudební výchovy písničku. Obzvláště oceňuji jejich elán a dobrou náladu.

Velké díky patří i p.učitelce Vendule Tvrdíkové za její pomoc při nahrávání.

Video : https://www.youtube.com/watch?v=wEvszFNqAA0&t=9s

Nahlédnutí pod pokličku turecké kuchyně

Vloženo: 18. únor v 22:42

Díky našemu projektu "English through cooking", o kterém jsme již informovali,  jsme měli možnost nahlédnout do několika zahraničních kuchyní. V našem miniseriálu Vám některé recepty zprostředkujeme. Nyní máte možnost shlédnout vybrané recepty zaslané základní školou z tureckého města Salihli. Pokud dostanete chuť nějaký recept vyzkoušet, neváhejte. Recepty jsou sice v angličtině, ale jazykové bariéry se obávat nemusíte, máte doma totiž jazykové experty - naše žáky wink

Valentýnská tradice

Bc. Kateřina Birková

Vloženo: 14. únor v 22:58

Valentýnská tradice, tajemné vzkazy rozdávané Amorkem a spousta srdíček na naší škole – takto vypadal náš pátek 14.2.

Recitační soutěž 2. stupně

Vladimír Radil