První týden je za námi

• Mgr. Kateřina Krutilová

Vloženo: 8. září v 15:26

Léto uteklo jako voda a dětem začala škola. První školní týden byl především ve znamení seznamování, protože 3.A má novou třídní učitelku a také tři nové spolužáky.

V úterý a ve středu jsme si hodně povídali, hráli seznamovací hry a také jsme tvořili plachetničky, které nám teď zdobí dveře naší třídy. Důležitým bodem byla tvorba třídních pravidel a povídání o nich. Ve čtvrtek a v pátek už jsme se učili podle rozvrhu. V matematice i v češtině jsme opakovali a trénovali, co se děti naučily ve druhé třídě. Ostatně to nás bude čekat i v následujícím týdnu. Pracujeme ve dvojicích, ve skupinách i samostatně. Každý den jsme byli venku - na tělocviku, na češtině i na prvouce. Poznávali jsme Zbraslavice, protože téma místa, kde děti žijí, nás bude provázet celé září.

Věřím, že naše námořnická posádka bude táhnout za jeden provaz a třetí rok školy společně zvládneme bez větších vlnobití.