Třídy ve školním roce 2018/2019

Velikonoční plakáty do Polska

Hana Votavová

Vloženo: 11. dubna 2019 v 16:05

5. třída seznamuje naše polské kamarády s našimi velikonočními tradicemi a zvyky.

Dětský den s hasiči

Linda Homolková

Vloženo: 5. června 2019 v 13:04

V pátek 31. 5. 2019 naši žáci spolu se svými vyučujícími slavili Den dětí, který tentokrát spadal na sobotu 1. června. Proto již v pátek měly děti možnost v rámci "svého dne" zavítat do tajů místní hasičské zbrojnice, která nadchla všechny chlapce, dívky i paní učitelky zúčastněných tříd.
A co vše naši žáci mohli vidět a ba dokonce i vyzkoušet? Koukněte do fotogalerie uvnitř :-)

Jak chutná angličtina?

Hana Votavová

Vloženo: 21. prosince 2019 v 13:25

Na poslední předvánoční hodině si žáci 7. třídy užili opulentní hostinu, čímž zároveň slavnostně zakončili lekci věnovanou potravinám, jídlu a receptům.  Společně jsme ochutnali dobroty od palačinek, přes muffiny, vánočku, štrůdl, cukroví, jednohubky, šneky z listového těsta,  boloňské špagety, holandské řízky, pudinkový pohár až po pravý „apple crumble“ podle receptu v učebnici. Děkuji všem, kteří se aktivně zapojili, a přeji všem skvělé vánoční svátky plné dobrého jídla wink.