Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Hry bez hranic 1.stupně

  • Mgr. Křenovská Alena

Vloženo: 25. října 2019 v 21:01

Hry bez hranic 1.stupně

V pátek 25.října dopoledne proběhly ve velké tělocvičně naší školy Hry bez hranic pro žáky první až páté třídy. Tentokrát jsme lehce nahlédli do dob minulých - jak se hraje školka, jak se skáče guma nebo třeba na jakou televizi se lidé dříve dívali.

Užili jsme si spoustu zábavy a pohybu. Vyhrát může jenom jeden tým, ale to přeci vůbec nevadí! Tak zase za rok!!

 

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)