Šikovní prvňáci - 5.díl

Zobrazeno: 886×

Milé děti,

zasílám pochvalu všem,

kteří se snaží plnit si své školní povinnosti co nejlépe.

Vaše paní učitelka

27.4.
Adam N.  přečetl knížky: Kvak a Žbluňk, Angry Birds a Kuba nechce číst, nyní jsme začali číst Týden mezi Indiány.

29.4.

Dobrý den paní učitelko, pracujeme pořád .Nicolai se stará o úkoly.

Už jsme je udělali a čte každý den. Přejeme hezký den vám.

Nicolai

1.5.

Dobrý den,posíláme úkoly..v pořadu Učítelka bylo v pondělí písmeno CH,úterý  počítání 0 až 20,středa člověk a jeho svět a čtvrtek písmena ď,ť,ň.

Mějte se hezky a hezký čarodejnický večer.
Laura